ανяιℓ ℓανιgηє ƒυη ¢ℓυв
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril ve hakkında herşey

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
DéaThAnqel
[ Hiç Bir Kalemin Cesareti Yoktu Bu Yıkılışı Anlatmaya ] Vote_lcap[ Hiç Bir Kalemin Cesareti Yoktu Bu Yıkılışı Anlatmaya ] Voting_bar[ Hiç Bir Kalemin Cesareti Yoktu Bu Yıkılışı Anlatmaya ] Vote_rcap 
sevdiqim
[ Hiç Bir Kalemin Cesareti Yoktu Bu Yıkılışı Anlatmaya ] Vote_lcap[ Hiç Bir Kalemin Cesareti Yoktu Bu Yıkılışı Anlatmaya ] Voting_bar[ Hiç Bir Kalemin Cesareti Yoktu Bu Yıkılışı Anlatmaya ] Vote_rcap 
cold__fire
éSméR ßéLa
Şahmeran
▪ßaℓℓooη▪
ByConverse
●FΣODΛL●
Elma Şekeri
En son konular
» Herşeyinle Seni İstiyorum Aşk...
[ Hiç Bir Kalemin Cesareti Yoktu Bu Yıkılışı Anlatmaya ] Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 8:24 pm tarafından Şahmeran

» yeni mekann
[ Hiç Bir Kalemin Cesareti Yoktu Bu Yıkılışı Anlatmaya ] Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:52 pm tarafından sevdiqim

» Bırak Sevgi Seni bulsun
[ Hiç Bir Kalemin Cesareti Yoktu Bu Yıkılışı Anlatmaya ] Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:48 pm tarafından sevdiqim

» Hiç Bişey içinde kaLmasın hüzünLeR seni buLmasın
[ Hiç Bir Kalemin Cesareti Yoktu Bu Yıkılışı Anlatmaya ] Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:47 pm tarafından sevdiqim

» Öldüm.. Bir ömrün özeti..
[ Hiç Bir Kalemin Cesareti Yoktu Bu Yıkılışı Anlatmaya ] Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:46 pm tarafından sevdiqim

» Eğer..
[ Hiç Bir Kalemin Cesareti Yoktu Bu Yıkılışı Anlatmaya ] Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:45 pm tarafından sevdiqim

» Üsttekinin nesini beğendin?
[ Hiç Bir Kalemin Cesareti Yoktu Bu Yıkılışı Anlatmaya ] Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:44 pm tarafından sevdiqim

» Sonsuza kadar Sayıyoruz
[ Hiç Bir Kalemin Cesareti Yoktu Bu Yıkılışı Anlatmaya ] Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:43 pm tarafından sevdiqim

» Bende geldim
[ Hiç Bir Kalemin Cesareti Yoktu Bu Yıkılışı Anlatmaya ] Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:42 pm tarafından sevdiqim

Kimler hatta?
Toplam 20 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 20 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 20 kişi Ptsi Tem. 01, 2024 7:40 am tarihinde online oldu.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

[ Hiç Bir Kalemin Cesareti Yoktu Bu Yıkılışı Anlatmaya ]

YazarMesaj
sevdiqim
Aktif üye
Aktif üye
sevdiqim

Kadın Mesaj Sayısı : 54
Ruh hali : [ Hiç Bir Kalemin Cesareti Yoktu Bu Yıkılışı Anlatmaya ] Ozlemi10
Takım : [ Hiç Bir Kalemin Cesareti Yoktu Bu Yıkılışı Anlatmaya ] 1447
Saygınlık puanı : +5

[ Hiç Bir Kalemin Cesareti Yoktu Bu Yıkılışı Anlatmaya ] Empty
MesajKonu: [ Hiç Bir Kalemin Cesareti Yoktu Bu Yıkılışı Anlatmaya ]   [ Hiç Bir Kalemin Cesareti Yoktu Bu Yıkılışı Anlatmaya ] Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 9:59 pm

Saçlarında rüzgarları bulduysam
Gözlerinde yağmura dokunduysam
Yakınım sen uzağım sen olduysan
Sana olan sevdamdandır bilesin...

Hiçbir kalemin cesareti yoktur bu yürekteki yıkılışı yazmaya...
Geceler korkakgeceler korkulugeceler korkunç...
Sabahına uyandığım her gün yapayalnız...
Sensiz...
Sessiz...

Görmezsin...

Zaten görmek için yetmiyor gözler...
Gidiyorumellerini açumutların sende kalsın diyerek;
arkanı dönüp adımlar atmaya başlamak bir acı hikayenin ön sözü sayılıyor...Her yağmurgözyaşlarıymış bu uçsuz bucaksızvefasızkalpsiz şehrin ve damlalarını düşürdüğü her kaldırımyollarınmış adım adım geçtiğin...

Bilinmezliklerin en orta yeri kaldı senden geriye...
Ve hiçbir mektubu tek zarftatek kutuda toplayasım da yok artık...
Ya adın kalır üzerindeya da çıkmaz sokaklarla dolu adresin...

Anlamazsın....

Aşk bir yaşam biçimidir kandırmacasına boğulmuş gidiyordum işte...
Kolaydı...
Yaşamınyaşamanın ve yaşatmanın en güzel anlamıydın çünkü...
Sen vardınseninleydimkandım gitti işte!

Aşk mı?Boşversene...
Aşk olunca yanakların kızarışların en koyusunu yaşar
en koşarcasına adımlarını atarmış ayakların...
Gözlerin daima uzağı görür sessizliğin sesini daha iyi duyar şubat ortasında mevsimlerin en sıcağını yaşarmışsın...

Ellerin hiç kurumazdudakların hiç solmazmış
Biri tutulurdiğeri öpülürmüş çünkü...
Boşverdiminanmadım...

Her rüzgarda biraz daha koyuyorum zindanlara yüreğimi...Umutlarım demir parmaklıklara emanet...Çayı her yudumlayışımdayaktığım her sigarada dinlediğim her şarkıda bu dert beni iflah etmez öldürür tadını yaşatıyorum işte o yüreğe!

Her yanışımdan sonraayrılık da aşka dahilpalavrası atılıyor sokaklara...Aşka yüreğeumudabir bir tükenen her ümide ortak olduğu tarafneresidir ayrılığın? Hangi yaşanmışlığahangi kaybedişe ve hangi hüzne denktir bu ızdırap?Hangisine cevaptır her içimdeki bu ruhsuz örtü?!

Bilmezsin...

Öpüyorsam ayrılığı gözünden
Söküyorsam yüreğimi göğsümden
Geçiyorsam gözlerinin içinden
Sana olan sevdamdandır bilesin

Belki de kaderkırmızı kağıtlara kanla yazı yazmak olsa gerek...
alntı
[b]

[ Hiç Bir Kalemin Cesareti Yoktu Bu Yıkılışı Anlatmaya ]
1 sayfadaki 1 sayfası