ανяιℓ ℓανιgηє ƒυη ¢ℓυв
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril ve hakkında herşey

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
DéaThAnqel
Öldüm.. Bir ömrün özeti.. Vote_lcapÖldüm.. Bir ömrün özeti.. Voting_barÖldüm.. Bir ömrün özeti.. Vote_rcap 
sevdiqim
Öldüm.. Bir ömrün özeti.. Vote_lcapÖldüm.. Bir ömrün özeti.. Voting_barÖldüm.. Bir ömrün özeti.. Vote_rcap 
cold__fire
éSméR ßéLa
Şahmeran
▪ßaℓℓooη▪
ByConverse
●FΣODΛL●
Elma Şekeri
En son konular
» Herşeyinle Seni İstiyorum Aşk...
Öldüm.. Bir ömrün özeti.. Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 8:24 pm tarafından Şahmeran

» yeni mekann
Öldüm.. Bir ömrün özeti.. Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:52 pm tarafından sevdiqim

» Bırak Sevgi Seni bulsun
Öldüm.. Bir ömrün özeti.. Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:48 pm tarafından sevdiqim

» Hiç Bişey içinde kaLmasın hüzünLeR seni buLmasın
Öldüm.. Bir ömrün özeti.. Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:47 pm tarafından sevdiqim

» Öldüm.. Bir ömrün özeti..
Öldüm.. Bir ömrün özeti.. Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:46 pm tarafından sevdiqim

» Eğer..
Öldüm.. Bir ömrün özeti.. Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:45 pm tarafından sevdiqim

» Üsttekinin nesini beğendin?
Öldüm.. Bir ömrün özeti.. Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:44 pm tarafından sevdiqim

» Sonsuza kadar Sayıyoruz
Öldüm.. Bir ömrün özeti.. Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:43 pm tarafından sevdiqim

» Bende geldim
Öldüm.. Bir ömrün özeti.. Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:42 pm tarafından sevdiqim

Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 17 kişi Paz Kas. 01, 2009 1:14 am tarihinde online oldu.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Öldüm.. Bir ömrün özeti..

2 posters
YazarMesaj
sevdiqim
Aktif üye
Aktif üye
sevdiqim

Kadın Mesaj Sayısı : 54
Ruh hali : Öldüm.. Bir ömrün özeti.. Ozlemi10
Takım : Öldüm.. Bir ömrün özeti.. 1447
Saygınlık puanı : +5

Öldüm.. Bir ömrün özeti.. Empty
MesajKonu: Öldüm.. Bir ömrün özeti..   Öldüm.. Bir ömrün özeti.. Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 10:05 pm

Bir ömrün özeti
Bir cümleye sığacak kadar yalın ve azdı aslında…

Hazırlıksız yakalandığım hayatta
Bedeli ödenmiş zamanın sonsuzluğunda kaybolmuş hayaller…

Varlığını duyumsamam için
Ödediğim en ağır bedeldi bu…

Gece yıldızların bakirliğinden bir damla ışık çaldığında
Gelirdin yatağıma sessizce…

Hissettiğim sıcaklık
Hercai bir hayalin ötesine geçmeyi başaramadı yinede…

Dikenli tellerin ardındayım
Avcumda minikcik bir menekşe mor işte…

Sınırların ötesinde
Güneşe suya toprağa hasret bir menekşe işte…

Bir ömrün özeti
Bir şiire sığacak kadar acımasızdı aslında…
Şahmeran
VIP üye
VIP üye
Şahmeran

Kadın Mesaj Sayısı : 16
Ruh hali : Öldüm.. Bir ömrün özeti.. Canli10

MesajKonu: Geri: Öldüm.. Bir ömrün özeti..   Öldüm.. Bir ömrün özeti.. Icon_minitimeCuma Kas. 28, 2008 7:03 pm

Teşekkürler:)
sevdiqim
Aktif üye
Aktif üye
sevdiqim

Kadın Mesaj Sayısı : 54
Ruh hali : Öldüm.. Bir ömrün özeti.. Ozlemi10

MesajKonu: Geri: Öldüm.. Bir ömrün özeti..   Öldüm.. Bir ömrün özeti.. Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:46 pm

Rica edeRimm:)

Öldüm.. Bir ömrün özeti..
1 sayfadaki 1 sayfası