ανяιℓ ℓανιgηє ƒυη ¢ℓυв
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril ve hakkında herşey

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
DéaThAnqel
Bırak Sevgi Seni bulsun Vote_lcapBırak Sevgi Seni bulsun Voting_barBırak Sevgi Seni bulsun Vote_rcap 
sevdiqim
Bırak Sevgi Seni bulsun Vote_lcapBırak Sevgi Seni bulsun Voting_barBırak Sevgi Seni bulsun Vote_rcap 
cold__fire
éSméR ßéLa
Şahmeran
▪ßaℓℓooη▪
ByConverse
●FΣODΛL●
Elma Şekeri
En son konular
» Herşeyinle Seni İstiyorum Aşk...
Bırak Sevgi Seni bulsun Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 8:24 pm tarafından Şahmeran

» yeni mekann
Bırak Sevgi Seni bulsun Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:52 pm tarafından sevdiqim

» Bırak Sevgi Seni bulsun
Bırak Sevgi Seni bulsun Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:48 pm tarafından sevdiqim

» Hiç Bişey içinde kaLmasın hüzünLeR seni buLmasın
Bırak Sevgi Seni bulsun Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:47 pm tarafından sevdiqim

» Öldüm.. Bir ömrün özeti..
Bırak Sevgi Seni bulsun Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:46 pm tarafından sevdiqim

» Eğer..
Bırak Sevgi Seni bulsun Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:45 pm tarafından sevdiqim

» Üsttekinin nesini beğendin?
Bırak Sevgi Seni bulsun Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:44 pm tarafından sevdiqim

» Sonsuza kadar Sayıyoruz
Bırak Sevgi Seni bulsun Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:43 pm tarafından sevdiqim

» Bende geldim
Bırak Sevgi Seni bulsun Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:42 pm tarafından sevdiqim

Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 17 kişi Paz Kas. 01, 2009 1:14 am tarihinde online oldu.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Bırak Sevgi Seni bulsun

2 posters
YazarMesaj
DéaThAnqel
ßeLaLıYımmm...
ßeLaLıYımmm...
DéaThAnqel

Kadın Mesaj Sayısı : 63
Ruh hali : Bırak Sevgi Seni bulsun Anlayi10
Takım : Bırak Sevgi Seni bulsun 1444
Saygınlık puanı : +1000

Bırak Sevgi Seni bulsun Empty
MesajKonu: Bırak Sevgi Seni bulsun   Bırak Sevgi Seni bulsun Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 11:07 pm

İyi kalpli yalnız bir adam bir gün bir koza bulur. Kozanın içinde küçük bir tırtıl vardır. Adam çok sever bu tırtılı onunla tüm yalnızlığını tüm sevgisini paylaşır. Gel zaman git zaman tırtıl büyür güzel bir kelebek olur. Adam kelebeğine hayran... bırakamaz bir türlü... Aslında kelebeğin aklında dağlar kırlar çiçekler vardır da; kıyamaz bir türlü adama ve sevgisine yalnız bırakamaz Onu... Üç günlük ömrünü sevildiği ve sevdiği yerde geçirmeye hazırdır...

Ama adam bilir ki; “Sevmek bazen vazgeçmeyi de bilmektir ...”

Kelebeğine son kez bakar ve onu salıverir özgürlüğüne kırlarına çiçeklerine doğru... Kelebek mutlu olmasına mutlu olur ama hiç bir meltem hiç bir çiçek yaprağı adamın avucunun sıcaklığını andırmaz... Aklında adam o çiçek senin bu çiçek benim dolaşır saatlerce... Adam bir kelebeğe sevdalıbakıp durur boşluğuna. Kelebekse hala konacak sıcak bir avuç aramakta...
Böylece kelebek şunu anlar:

Bazen ait olduğumuz yer orasıdır;

Sıcak bir avuçtur biliriz

Ama o yerin bize ait olma ihtimali bir hiçtir ...

Böylece adam şunu anlar:

Hiç bir sevdayı yalnızca sevgiyle yaşatamazsınız..

O günden sonra kelebek adama duyduğu özlemi gömecek bir dağ aramaya başlar ama gücü tükenene dek arayıp da bulamayınca anlar ki;

Hiçbir dağ bir özlemi gömebileceğiniz kadar büyük değildir ...

Adamsa artık sevdasını koyar sımsıcak avuçlarına; kelebeğin yerine...

Herkes bir şeyler yaşar; iyi ya da kötü doğru ya da yanlış...

Yaşadıklarından bir çıkarım yaparak hayatına bir yol verir; aynı zamanda düşüncelerine de...

Bırak SEVGİ seni bulsun...
http://avrilavigne.turkforumpro.com
sevdiqim
Aktif üye
Aktif üye
sevdiqim

Kadın Mesaj Sayısı : 54
Ruh hali : Bırak Sevgi Seni bulsun Ozlemi10
Takım : Bırak Sevgi Seni bulsun 1447
Saygınlık puanı : +5

Bırak Sevgi Seni bulsun Empty
MesajKonu: Geri: Bırak Sevgi Seni bulsun   Bırak Sevgi Seni bulsun Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:48 pm

tesekkurLerr

Bırak Sevgi Seni bulsun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sevgi dolu yüreklerin gururu olmazmış..
» Herşeyinle Seni İstiyorum Aşk...
» Hiç Bişey içinde kaLmasın hüzünLeR seni buLmasın
» YiNede SevMiştiM seNi LaNet oLası MesafeLere iNat..