ανяιℓ ℓανιgηє ƒυη ¢ℓυв
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril ve hakkında herşey

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
DéaThAnqel
AŞK'ı Bile Satışa Koymuşlar.... Vote_lcapAŞK'ı Bile Satışa Koymuşlar.... Voting_barAŞK'ı Bile Satışa Koymuşlar.... Vote_rcap 
sevdiqim
AŞK'ı Bile Satışa Koymuşlar.... Vote_lcapAŞK'ı Bile Satışa Koymuşlar.... Voting_barAŞK'ı Bile Satışa Koymuşlar.... Vote_rcap 
cold__fire
éSméR ßéLa
Şahmeran
▪ßaℓℓooη▪
ByConverse
●FΣODΛL●
Elma Şekeri
En son konular
» Herşeyinle Seni İstiyorum Aşk...
AŞK'ı Bile Satışa Koymuşlar.... Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 8:24 pm tarafından Şahmeran

» yeni mekann
AŞK'ı Bile Satışa Koymuşlar.... Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:52 pm tarafından sevdiqim

» Bırak Sevgi Seni bulsun
AŞK'ı Bile Satışa Koymuşlar.... Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:48 pm tarafından sevdiqim

» Hiç Bişey içinde kaLmasın hüzünLeR seni buLmasın
AŞK'ı Bile Satışa Koymuşlar.... Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:47 pm tarafından sevdiqim

» Öldüm.. Bir ömrün özeti..
AŞK'ı Bile Satışa Koymuşlar.... Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:46 pm tarafından sevdiqim

» Eğer..
AŞK'ı Bile Satışa Koymuşlar.... Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:45 pm tarafından sevdiqim

» Üsttekinin nesini beğendin?
AŞK'ı Bile Satışa Koymuşlar.... Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:44 pm tarafından sevdiqim

» Sonsuza kadar Sayıyoruz
AŞK'ı Bile Satışa Koymuşlar.... Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:43 pm tarafından sevdiqim

» Bende geldim
AŞK'ı Bile Satışa Koymuşlar.... Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:42 pm tarafından sevdiqim

Kimler hatta?
Toplam 12 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 12 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 20 kişi Ptsi Tem. 01, 2024 7:40 am tarihinde online oldu.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

AŞK'ı Bile Satışa Koymuşlar....

YazarMesaj
sevdiqim
Aktif üye
Aktif üye
sevdiqim

Kadın Mesaj Sayısı : 54
Ruh hali : AŞK'ı Bile Satışa Koymuşlar.... Ozlemi10
Takım : AŞK'ı Bile Satışa Koymuşlar.... 1447
Saygınlık puanı : +5

AŞK'ı Bile Satışa Koymuşlar.... Empty
MesajKonu: AŞK'ı Bile Satışa Koymuşlar....   AŞK'ı Bile Satışa Koymuşlar.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 10:34 pm

Duyguların galerisinde
Vitrinleri seyrederdim zaman zaman.
Eskilerden bir sevda arardım
Saf duru yalansız...
Dolanır dururdum kendi kendime.
Benim gibi binlerce insanla
Dolup taşardı oralar...
Devir eski devir değil artık.
Bir gülüşle kanın kaynadığı günler geride kalmış.
Ekmek para su para yaşamak para...
İnsanların kuruş kuruş satıldığı bir dönemde
Yaşanacak aşkı aramak
Biraz hayalcilik oluyor galiba.
Çok zaman oldu uğramamıştım.
Yıkıldım...!
Duyguların galerisinde
Aşkı bile satışa koymuşlar.
Üstelik İndirimli...!!!!

aLıntıı

AŞK'ı Bile Satışa Koymuşlar....
1 sayfadaki 1 sayfası