ανяιℓ ℓανιgηє ƒυη ¢ℓυв
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril ve hakkında herşey

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
DéaThAnqel
Ben Tükensem,Bitmeyecek Yollarım... Vote_lcapBen Tükensem,Bitmeyecek Yollarım... Voting_barBen Tükensem,Bitmeyecek Yollarım... Vote_rcap 
sevdiqim
Ben Tükensem,Bitmeyecek Yollarım... Vote_lcapBen Tükensem,Bitmeyecek Yollarım... Voting_barBen Tükensem,Bitmeyecek Yollarım... Vote_rcap 
cold__fire
éSméR ßéLa
Şahmeran
▪ßaℓℓooη▪
ByConverse
●FΣODΛL●
Elma Şekeri
En son konular
» Herşeyinle Seni İstiyorum Aşk...
Ben Tükensem,Bitmeyecek Yollarım... Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 8:24 pm tarafından Şahmeran

» yeni mekann
Ben Tükensem,Bitmeyecek Yollarım... Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:52 pm tarafından sevdiqim

» Bırak Sevgi Seni bulsun
Ben Tükensem,Bitmeyecek Yollarım... Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:48 pm tarafından sevdiqim

» Hiç Bişey içinde kaLmasın hüzünLeR seni buLmasın
Ben Tükensem,Bitmeyecek Yollarım... Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:47 pm tarafından sevdiqim

» Öldüm.. Bir ömrün özeti..
Ben Tükensem,Bitmeyecek Yollarım... Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:46 pm tarafından sevdiqim

» Eğer..
Ben Tükensem,Bitmeyecek Yollarım... Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:45 pm tarafından sevdiqim

» Üsttekinin nesini beğendin?
Ben Tükensem,Bitmeyecek Yollarım... Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:44 pm tarafından sevdiqim

» Sonsuza kadar Sayıyoruz
Ben Tükensem,Bitmeyecek Yollarım... Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:43 pm tarafından sevdiqim

» Bende geldim
Ben Tükensem,Bitmeyecek Yollarım... Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:42 pm tarafından sevdiqim

Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 20 kişi Ptsi Tem. 01, 2024 7:40 am tarihinde online oldu.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Ben Tükensem,Bitmeyecek Yollarım...

YazarMesaj
sevdiqim
Aktif üye
Aktif üye
sevdiqim

Kadın Mesaj Sayısı : 54
Ruh hali : Ben Tükensem,Bitmeyecek Yollarım... Ozlemi10
Takım : Ben Tükensem,Bitmeyecek Yollarım... 1447
Saygınlık puanı : +5

Ben Tükensem,Bitmeyecek Yollarım... Empty
MesajKonu: Ben Tükensem,Bitmeyecek Yollarım...   Ben Tükensem,Bitmeyecek Yollarım... Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 10:42 pm

Yorgunum

Gide gide bitmedi yollarım.Sırtımda heybesi geçmişin yakamda izi günahların… Ne dağlar görmedim ne ovalar engebesiz…Sanki sonsuza uzanan bir mavi karanlıktayım.
Bir aydınlık bir karanlık bir mavi…Renkler bile dönüp duran dünyaya döndü günlerimde…Varlıkla yokluk arası mutsuzlukla umudu arayış masalı benim yolum….

Yorgunum

Uzaktan seyrettim denizlerin dalgayla kavuşmasını.Gruba karşı mavinin kızıla dönüşünü…
Yağmurun toprağa basışını izledim yürürken hiç ıslanmadan…Kışın baharı kucaklamasını
sevince dönüşen hüzünleri gördüm…Gülümseyen gözyaşlarını içtim sabahların…Yürüdüm hiç usanmadan yarınlara kanmadan geçmişe ağlamadan….Yürüsem yürüsem
dedim hiç durmadan…
Yürümekle aşınmaz ki yollarım…

Yorgunum

Gitmekten değil yorgunluğum ne mevsimden ne havadan ne gökten…En masum görünen insanların yalancılığından yoruldum.Yoruldum benciliği yaşamdan sayanlardan. Işığa karanlık bakanlardan…Kendimi onlarda bulmaktan yoruldum savaşa yenik başlamaktan.Belki de savaşın içinde kaybolmaktan korkuyorum yürürken kaybolmaktan…

Yorgunum

Bir bıçak sırtında yaşamaktan…Göğsümde tıkanmış bir öksürük gibi güneşe özlemle bakarken üşümekten…İyimser bir gökyüzünde günler ve gecelerce sarhoş olamamaktan…
Yarınlara umutsuz sorumluluğu yüzünde taşıyan analı babalı kimsesiz çocuklarda eridim yürürken…İnadına yaşayan analarla büyüdüm sessizliğe mahkum haykıran babalarda yitirdim çocukluğumu…

Yorgunum

Belirsiz bir hüzne sarılmaktan…Hep alan vermeyi kayıp sanan hüzünlerdi parmak uçlarımla nefes nefese koştuğum. Hiç varamadığım menzillerdi yakalayamadığım…Bulduğum mahzun kır çiçekleriyle oyaladım kendimi bir zaman…Çiçeklerin ömrü kelebekler kadar kısadır yollarda…Kopardığın an bir bakarsın soluvermiş…Kandırmış senieski canlılığıyla kalacağım diye.Cansızsolgun çiçeğe benzer
fersiz gözlerden yoruldum…

Yorgunum

Beyaz temiz bir çarşafta uyumak istiyorum…Umudu yaşatan cümlelerle örtünmek istiyorum.Gözlerinde çığlık çığlığa mutluluk fışkırtsın istiyorum sevdiklerim.Ç ağlayanlar gibi… Dalıp gideyim seslerindeyü zlerinde bulayım nefesimi.Neredeyse hangi geçtiğim yolda kalmışsa geri dönmeye razıyım yeniden yürümek pahasına…Yorgunluğumu unutmak pahasına…Mutluluğu onlar bulsun da…

Yorgunum

Gitsem gitsem bitmeyecek masalım…Gökten hiç düşmeyecek elmalarım…
Yorgunum…..
Ben tükensem bitmeyecek yollarım…

aLıntı

Ben Tükensem,Bitmeyecek Yollarım...
1 sayfadaki 1 sayfası