ανяιℓ ℓανιgηє ƒυη ¢ℓυв
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril ve hakkında herşey

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
DéaThAnqel
Sen Unut Demişsin... Anlamamışım... Vote_lcapSen Unut Demişsin... Anlamamışım... Voting_barSen Unut Demişsin... Anlamamışım... Vote_rcap 
sevdiqim
Sen Unut Demişsin... Anlamamışım... Vote_lcapSen Unut Demişsin... Anlamamışım... Voting_barSen Unut Demişsin... Anlamamışım... Vote_rcap 
cold__fire
éSméR ßéLa
Şahmeran
▪ßaℓℓooη▪
ByConverse
●FΣODΛL●
Elma Şekeri
En son konular
» Herşeyinle Seni İstiyorum Aşk...
Sen Unut Demişsin... Anlamamışım... Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 8:24 pm tarafından Şahmeran

» yeni mekann
Sen Unut Demişsin... Anlamamışım... Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:52 pm tarafından sevdiqim

» Bırak Sevgi Seni bulsun
Sen Unut Demişsin... Anlamamışım... Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:48 pm tarafından sevdiqim

» Hiç Bişey içinde kaLmasın hüzünLeR seni buLmasın
Sen Unut Demişsin... Anlamamışım... Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:47 pm tarafından sevdiqim

» Öldüm.. Bir ömrün özeti..
Sen Unut Demişsin... Anlamamışım... Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:46 pm tarafından sevdiqim

» Eğer..
Sen Unut Demişsin... Anlamamışım... Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:45 pm tarafından sevdiqim

» Üsttekinin nesini beğendin?
Sen Unut Demişsin... Anlamamışım... Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:44 pm tarafından sevdiqim

» Sonsuza kadar Sayıyoruz
Sen Unut Demişsin... Anlamamışım... Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:43 pm tarafından sevdiqim

» Bende geldim
Sen Unut Demişsin... Anlamamışım... Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:42 pm tarafından sevdiqim

Kimler hatta?
Toplam 15 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 15 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 20 kişi Ptsi Tem. 01, 2024 7:40 am tarihinde online oldu.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Sen Unut Demişsin... Anlamamışım...

YazarMesaj
sevdiqim
Aktif üye
Aktif üye
sevdiqim

Kadın Mesaj Sayısı : 54
Ruh hali : Sen Unut Demişsin... Anlamamışım... Ozlemi10
Takım : Sen Unut Demişsin... Anlamamışım... 1447
Saygınlık puanı : +5

Sen Unut Demişsin... Anlamamışım... Empty
MesajKonu: Sen Unut Demişsin... Anlamamışım...   Sen Unut Demişsin... Anlamamışım... Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 10:44 pm

Sen 'Bitti' DedinBen 'Bitmez'! Bitmedi de...! İnanamadım Söylediklerine...Hani Yapamazdın BensizAyrılığın Rüzgarı Esse Üşürtitrerdin! Şimdi İse 'Aşkı Benle Yaşamak Varken Bensizliği Tercih Ettin'...SustumBiliyordum;Konuşsam YalvarıcaktımAyaklarına Kapanıcaktım...Küçük Düşüceğimi Düşündüğüm İçin DeğilNe Olursa Olsun Gitmeyi Kafana Koyduğun İçin Sustum...! Madem ÖyleHerşey Gönlünce Olsun Dedim Ve Susturdum SevdamıGeceye Sakladım...Canımı Acıttı SözlerinKalbim Acıdı da Sustum...'Daha Fazla Çirkinleştirmeyelim' DedinBizde Herşey Güzeldi Diyemedim...Kafana Koymuştun Gitmeyi'Kal' Diyemedim! 'Sadece İçimdesin ArtıkDışımda Değil!' Dedin Ve Kayboldun Gecenin Karanlığında...!Bense Bir Duvar Dibinde Çırpındımİsyan Ettim...!Aklımda Birsürü Soru İşaretiyle Kalakaldım...Hadi Gene Gecenin Karanlığında Saklanıyordu SensizlikAydınlık Bastırınca Nereye Saklanacaktı?! SustumSonunun Nereye Varacağını BilmedenAnnesini Kaybetmiş Çocuklar Gibi Aradım Durdum 'Sen(sizliği)'i...!Saklamalıydım Seni Çok DerinlereGömmeliydim Kalbime...Aşkın Dilinden Anlamıyorsan Anladığın Dilden Konuşmalıydım Seninle...'Artık Seni Senden Bağımsız Yaşamalıydım...!' 'Ben Seni Büyütürken İçimde Dönersin DiyeSen ''Bensizliği'' Beslemişsin...Ben 'o' DerkenSen 'Onsuzluk' Demişsin...!
Ben 'Aşk'
Sen 'Nefret'
Ben 'Dön'
Sen 'Unut' DemişsinAnlamamışım...!
Bana Düşen Sadece Kabullenmek Artık...Kalbime Gömmek...Biraz UnutmakBiraz hatırlamak...

Keşke Herşey Daha Farklı Olsaydı;
Ama Hoşçakal Dedin Ve Gittin...
Şimdi Göm Beni Kalbine Gömebildiğin Kadar
Ben Veda Etmem Bu Aşka............!!!

aLıntı

Sen Unut Demişsin... Anlamamışım...
1 sayfadaki 1 sayfası