ανяιℓ ℓανιgηє ƒυη ¢ℓυв
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avril ve hakkında herşey

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
DéaThAnqel
benimle çıkarmısın sorusuna bayanların yanıtları ve asıl söylemek istedikleri Vote_lcapbenimle çıkarmısın sorusuna bayanların yanıtları ve asıl söylemek istedikleri Voting_barbenimle çıkarmısın sorusuna bayanların yanıtları ve asıl söylemek istedikleri Vote_rcap 
sevdiqim
benimle çıkarmısın sorusuna bayanların yanıtları ve asıl söylemek istedikleri Vote_lcapbenimle çıkarmısın sorusuna bayanların yanıtları ve asıl söylemek istedikleri Voting_barbenimle çıkarmısın sorusuna bayanların yanıtları ve asıl söylemek istedikleri Vote_rcap 
cold__fire
éSméR ßéLa
Şahmeran
▪ßaℓℓooη▪
ByConverse
●FΣODΛL●
Elma Şekeri
En son konular
» Herşeyinle Seni İstiyorum Aşk...
benimle çıkarmısın sorusuna bayanların yanıtları ve asıl söylemek istedikleri Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 8:24 pm tarafından Şahmeran

» yeni mekann
benimle çıkarmısın sorusuna bayanların yanıtları ve asıl söylemek istedikleri Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:52 pm tarafından sevdiqim

» Bırak Sevgi Seni bulsun
benimle çıkarmısın sorusuna bayanların yanıtları ve asıl söylemek istedikleri Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:48 pm tarafından sevdiqim

» Hiç Bişey içinde kaLmasın hüzünLeR seni buLmasın
benimle çıkarmısın sorusuna bayanların yanıtları ve asıl söylemek istedikleri Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:47 pm tarafından sevdiqim

» Öldüm.. Bir ömrün özeti..
benimle çıkarmısın sorusuna bayanların yanıtları ve asıl söylemek istedikleri Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:46 pm tarafından sevdiqim

» Eğer..
benimle çıkarmısın sorusuna bayanların yanıtları ve asıl söylemek istedikleri Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:45 pm tarafından sevdiqim

» Üsttekinin nesini beğendin?
benimle çıkarmısın sorusuna bayanların yanıtları ve asıl söylemek istedikleri Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:44 pm tarafından sevdiqim

» Sonsuza kadar Sayıyoruz
benimle çıkarmısın sorusuna bayanların yanıtları ve asıl söylemek istedikleri Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:43 pm tarafından sevdiqim

» Bende geldim
benimle çıkarmısın sorusuna bayanların yanıtları ve asıl söylemek istedikleri Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:42 pm tarafından sevdiqim

Kimler hatta?
Toplam 18 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 18 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 20 kişi Ptsi Tem. 01, 2024 7:40 am tarihinde online oldu.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

benimle çıkarmısın sorusuna bayanların yanıtları ve asıl söylemek istedikleri

YazarMesaj
DéaThAnqel
ßeLaLıYımmm...
ßeLaLıYımmm...
DéaThAnqel

Kadın Mesaj Sayısı : 63
Ruh hali : benimle çıkarmısın sorusuna bayanların yanıtları ve asıl söylemek istedikleri Anlayi10
Takım : benimle çıkarmısın sorusuna bayanların yanıtları ve asıl söylemek istedikleri 1444
Saygınlık puanı : +1000

benimle çıkarmısın sorusuna bayanların yanıtları ve asıl söylemek istedikleri Empty
MesajKonu: benimle çıkarmısın sorusuna bayanların yanıtları ve asıl söylemek istedikleri   benimle çıkarmısın sorusuna bayanların yanıtları ve asıl söylemek istedikleri Icon_minitimeC.tesi Kas. 22, 2008 10:53 pm

Bu soruya bir bayanın verebileceği cevaplar ve bu cevapların gerçek anlamları :

1-Olmadığı için üzgünüm; ama lütfen arkadaş kalalım.
(İstediğin şey mümkün değil. Ama yanımda olmaya devam et. Beni evime getirip götürecek güldürüp-eğlendirecek eğlence yerlerinde eşlik edecek faturalarımı yatıracak ve tamirat işlerimi yapacak birisine ihtiyacım var. Merak etme; bir erkek arkadaşım olduğunda da arada sırada ararım seni.)

2 - Ama ben seni kardeşim gibi görüyorum.
( Bir daha asla bu konuyu gündeme getirme.)

3- Duygusal sorunlarım var; önce onları çözümlemem gerek.
(Senden başka birkaç kişi daha var; ama bir türlü karar veremiyorum.)

4 - Böyle bir ilişki için henüz hazır değilim.
(Henüz alemlerin tadını yeterince çıkaramadım. Beraber olmak istediğim birkaç yüz kişi daha var. Beklemeye devam et. Daha iyisini bulamazsam belki gelirim...)

5- Seni yeterince tanımıyorum.
(Tipin falan tamam ama ya diğer özelliklerin? Araba senin üzerine mi? Evin-yazlığın var mı? Kaç para kazanıyorsun? Bankada paran var mı vs...)

6- Teklifine sıcak bakıyorum ama şimdi olmaz. Zamana bırakalım...
(Saz heyetinde on sekizinci keman olarak çalmaya devam et. Gencim güzelim çekiciyim. Bunların tadını en dibine kadar çıkarmak istiyorum; diğer taraftan senden daha iyi birisini bulamamaktan da kaygılanıyorum. Gözaltı torbalarım ortaya çıktığında kabul edeceğim.)

7- Seni seviyorum. Ama ben çok seçici birisiyim; kolay kolay beğenmem. Hemen karar vermemi bekleme.
( Ben İngiltere kraliçesinin soyundan geliyorum. Bana layık olmak çok zordur. Superman - Brad Pitt - Prens Rainer - Bill Gates karışımı bir erkek arıyorum. Güç karizma zenginlik zeka statü fizik kimya falan hepsi birarada olmalı. Kız kurusu olmak pahasına da olsa arayacağım. Eğer bulamazsam can simidim olursun değil mi kerizciğim?..)

8- Hayatım şu anda karmakarışık israr etme.. Ben seni ararım.
(Birkaç erkeği aynı anda idare ediyorum. Fazla kurcalama. Habersiz eve gelmeye falan da kalkma ikimiz de dayak yeriz valla... )

9- Aşk bana göre değil...
( Kendime güvenim yok. Bir ilişki sürdürmek için çaba harcamaktansa evde televizyon izleyip pasta-börek yerim. Nasılsa ailem zamanı gelince birisini bulur.)

10- Aynı işyerinde çalıştığım biriyle birlikte olamam.
(Hiç tipim değilsin. Ama ileride yöneticim olursun da burnumdan getirirsin diye açık açık söyleyemiyorum.)

11- Şu sıralar kariyerime konsantreyim.
(Yaptığım iş dışında hiçbir konuda söyleyecek sözüm yok.)

12- Ben nişanlıyım.
(Ne güzel eğleniyorduk. Neden üzerime geldin ki sanki. Sonunda doğruyu söylemek zorunda kaldım işte...)

13- Evet kabul ediyorum...
(Dürüst bir bayan)

14- Hayır kabul etmiyorum.
(Dürüst bir bayan daha)
http://avrilavigne.turkforumpro.com

benimle çıkarmısın sorusuna bayanların yanıtları ve asıl söylemek istedikleri
1 sayfadaki 1 sayfası